Vakantiehuis Gites de Saint Maurin

Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad

Saint Maurin, Lot et garonne, Frankrijk

  • 170 m2
  • 10 personen
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Niet vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Internationale zenders
  • DVD speler
  • CD speler
  • Privé zwembad
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

De accommodatie wordt omringd door een historisch park van 3 hectare. Het complex, opgericht in de 13e eeuw, bestaat uit het hoofdgebouw van de eigenaar en een gerenoveerd 18e-eeuws gebouw met 2 gîtes. Met elk 2 slaapkamers en een eigen patio is het ideaal voor 2 gezinnen, en bovendien zeer toegankelijk voor vakantiegangers met een verminderde mobiliteit. Het gedeelde zwembad en de tuin met barbecue vormen de kers op de taart!

Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan
Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!

Indeling

Begane grond
Keuken
Waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (internationale zender(s)), eettafel, zithoek, DVD-speler en CD-speler
Slaapkamer
1-pers. vouwbed en 2-pers. bed
Slaapkamer
1-pers. bed en 1-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Wasruimte
Wasdroger en wasmachine
Bijgebouw
Keuken
Broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (internationale zender(s)), zithoek, DVD-speler en CD-speler
Slaapkamer
Slaapkamer
1-pers. bed en 1-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Wasruimte
Wasdroger en wasmachine
Rondom het huis
Tuindeuren
Binnenplaats
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Zwembad (privé, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep)
Lounge set
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2022

Prachtige accommodatie en vooral het zwembad, waar we veel gebruik van hebben gemaakt omdat het zooo warm was. We voelden ons zo ontspannen vanaf het moment dat we aankwamen. Niet te veel regels wat geweldig was en vriendelijke behulpzame eigenaren ter plaatse. De beste gite waar we ooit verbleven hebben.

juli 2022

Zeer leuke locatie! Lekker afgelegen om heerlijk bij te komen en prachtige omgeving.

Afstanden

9 km Levensmiddelen
9 km Restaurant
9 km Centrum

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal