Vakantiehuis Le Lac Bleu 22

Mooi verblijf op vakantiepark met zwembad

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 100 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Speeltoestellen
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

In dit vakantieparadijs is er genoeg te doen voor alle leeftijden. Gelegen op een charmant park met een verwarmd zwembad, biedt het vertier voor kinderen en sportievelingen met tennis, basketbal en voetbalfaciliteiten. Op je privéterras omringd door een adembenemend landschap, toost je met een drankje naar keuze. Een memorabele ervaring in de prachtige Lot-regio!
Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!

Indeling

Begane grond
Open keuken
Fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat (filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (digital), eettafel en zithoek
Slaapkamer
2-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Op de 1e etage
Slaapkamer
2x 1-pers. bed
Badkamer
Bad met douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
BBQ
Parking
Parasol
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Speeltoestellen
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

september 2023

Een heel mooi domein, heel rustig gelegen en goed bereikbaar. Mooie, grote woningen die qua ligging, afwerking en inrichting nagenoeg perfekt zijn. Een verwarmd zwembad dichtbij. De wagen kunnen parkeren dichtbij de huisjes. Een nederlandssprekende concierge. Beter kan bijna niet. Wij kunnen niet anders dan een positief oordeel geven over Le Lac Bleu zelf. Bovendien gelegen in een streek die uitnodigt om verkend te worden. Met een aantal dorpen in de omgeving die behoren tot de mooiste van Frankrijk.

juli 2023

Alles perfect geregeld. Mooi huis. Goede leiding. Prima locatie. Aanrader

augustus 2022

Mooi huisje en goeie ligging. Veel leuke dingen om te doen samen met kinderen in de omgeving!

Afstanden

880 m Restaurant
1.4 km Levensmiddelen

Vakantiehuis Le Lac Bleu 22

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal