Vakantiehuis Lac Bleu nr 19

Modern huis op klein vakantiepark met zwembad

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 130 m2
  • 8 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Ruim en modern vakantiehuis wat recentelijk is gerenoveerd. Het is gelegen op een gezellig klein vakantiepark met verwarmd zwembad: een waar speelparadijs voor de kleintjes, maar ook voor de sportfanaten. Je kunt er tennissen, basketballen en voetballen. Op je privéterras geniet je van een weids uitzicht terwijl je proost met een verfrissend drankje. Een magische belevenis in de schitterende Lot-regio!
Lacaelle Marival is een prachtig middeleeuws stadje met ontzettend veel charme! Geniet van een wir war van kleine straatjes, beeldige pleintjes en gezellige terrasjes.
Rocamadour, de heilige stad, hoog op de rotsen, op slechts 26 km, de grotten van Padirac op 20 km en Saint Cirq Lapopie op slechts 35 km. De mooiste plekjes van Zuid West Frankrijk in de directe omgeving!!

Indeling

Begane grond
Open keuken
Fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat (pads), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (satelliet), eettafel en zithoek
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm), douche, wastafel en wc
Berging
Op de 1e etage
Gang
Slaapkamer
2x 1-pers. bed en 2-pers. hoogslaper
Slaapkamer
2x 1-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.8m, geopend van Mei t/m Sep)
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Afstanden

770 m Restaurant
1.4 km Levensmiddelen

Vakantiehuis Lac Bleu nr 19

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal