Villa Calloras

Fijne studio met groot terras en uitzicht

Cajarc, Lot, Frankrijk

  • 40 m2
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Niet vrijstaand
  • Wifi
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Jeu de boules baan
  • Kinderbed
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Stap binnen in deze charmante studio op de begane, gelegen in het huis van de gastvrije Belgische eigenaars. Het biedt volledige privacy, maar weet dat ze klaarstaan voor al je vragen. De studio beschikt over een jeu de boules-baan en een royaal terras met adembenemend uitzicht over de vallei. Het knusse interieur omvat een goed uitgeruste keuken, eethoek, gezellige zithoek met slaapbank en een aparte slaapkamer met badkamer. Hier is comfort gegarandeerd!
Cajarc, gelegen op een plateau boven de schilderachtige rivier de Lot, ligt als een verborgen juweel op slechts 14 km van het betoverende Saint-Cirq-Lapopie. Met het mystieke Rocamadour op 40 km afstand en de historische steden Figeac en Cahors binnen handbereik, is avontuur nooit ver weg. De adembenemende Pech-Merle grotten, gelegen in het regionaal natuurpark les Causses de Quercy, vormen een magisch decor voor onvergetelijke dagjes weg

Indeling

Begane grond
Open keuken
Broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
2-pers. slaapbank, eettafel en zithoek
Slaapkamer
2-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Terras (privé)
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Jeu de boules baan
Faciliteiten
Kinderbed (excl. beddengoed)
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2024

Ons verblijf in Villa Calloras was top. De omgeving is heel mooi. Wij hebben zalige fietstochten kunnen maken. Het appartement heeft een prachtig uitzicht en baadt in een oase van rust. Alle comfort en benodigdheden aanwezig. Op deze manier is eigen potje koken ook op vakantie een plezier. Het appartement is heel mooi en gezellig ingericht en heel netjes en proper. Ook ruim info over de omgeving aanwezig. De eigenaars Carine en Wim zijn heel hartelijk en behulpzaam. Het wijnhuisje is ook een topper. Wij hebben erg genoten van de wijndegustatie: heerlijke wijn met professionele toelichting. In het wijnhuisje kan je op maandag ook genieten van lekker gegrild vlees. Verzorgd door Carine en Wim. Heel attent van hen eraan te denken dat er op maandagavond veel restaurants in de omgeving gesloten zijn.

september 2023

Gastvrij, prachtig uitzicht, studio is schoon en comfortabel, ruim terras met zon en schaduw en ligbedjes, extra terras met hangmat. Vanuit de studio wandel en fietsmogelijkheden. Goed wandelpad naar het nabijgelegen gezellig dorp Cajarc aan de mooie rivier de Lot. Leuke stadjes met wekelijkse markten op rijafstand. Maar voor ons sprak de rust en de stilte het meest aan. Dank je wel, lieve Carine en Wim

juni 2023

We hebben het prima naar onze zin gehad en genoten van het overcomplete huis. Prima bed. Er ontbrak ons aan niets. Genieten van het prachtige uitzicht en de rust. Je hoort alleen de vogels fluiten. Wim en Carine zijn hele gastvrije en lieve mensen. Aanrader voor rust zoekers.

augustus 2022

Schone, rustige plek dicht genoeg bij het dorp. In één woord: perfect!

Afstanden

1.5 km Restaurant
1.6 km Levensmiddelen

Villa Calloras

Cajarc, Lot, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal