Vakantiehuis Gite le Nourrissat

Prachtig manoir met uitzicht en privézwembad

Savignac-de-Duras, Lot et garonne, Frankrijk

  • 150 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Open haard
  • Airco
  • Privé zwembad
  • Bar
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Dit prachtige huis bevindt zich op een manoir van rond de 22 ha, met landerijen, bos en zelfs een eigen wijngaard!
Het huis is hedendaags modern ingericht, met behoud van zijn authenticiteit. U heeft de beschikking over een nieuw zwembad, en de kinderen kunnen zich prima vermaken rond het huis, in de tuin en de velden rondom.
Ervaar de stilte en de vergezichten, en neem vooral de tijd om te genieten van al dit moois onder het genot van een mooi glas wijn. Een vakantie om nooit te vergeten!
Saint Emilion is op een 1.5 uur rijden en is de wijnhoofstad van Frankrijk. Bezoek het oude centrum met middeleeuwse straatjes, gezellige pleintjes en wijnproeverijen. U kunt daar natuurlijk ook goed wijn kopen!
Monsegur, Marmande, Sainte Foy la Grande zijn op 20 min rijden en zeer de moeite waard!
Bezoek tevens Bordeaux, op 1.5 uur afstand, zeer de moeite waard om op zondagochtend naar de grote eetmarkt langs het kanaal te gaan. Daarnaast heeft Bordeaux de grootste winkelstraat van Europa!

Indeling

Begane grond
Woonkamer
TV (smart TV), open haard, zithoek en bar
Open keuken
Eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat (filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Op de 1e etage
Slaapkamer
2x 1-pers. bed en airconditioning
Slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm) en airconditioning
Slaapkamer
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Badkamer
Bad met douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ (houtskool)
Parking
Parasol
Zwembad (privé, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.7m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Kinderbed (excl. beddengoed)
Kinderstoel
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

september 2024

Bij aankomst werden we zeer hartelijk ontvangen door de eigenaar. Aan alles is gedacht! Bij aankomst staan de basis behoeften al voor je klaar (frisdrank, flesje gekoelde rosé, paar koude pilsjes). Schitterende woonkamer met prachtige openhaard. De moderne keuken is heerlijk en gezellig en werkelijk alles is aanwezig. Mooi servies, goede wijnglazen, kruiden, pannen, noem het maar op en het is er. De slaapkamers zijn ruim en smaakvol ingericht en voorzien van goede boxspring bedden. Het terrein is ruim en alles is zeer smaakvol gedaan. Je voelt je hier direct thuis. Aangezien in deze regio ook wel eens een stevige hagelbui kan vallen, is het erg prettig dat de auto overdekt kan staan. Kortom, heerlijk luxe en ontspannen verblijf!

Afstanden

2.2 km Restaurant
3.5 km Levensmiddelen

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Geen boekingskosten
  • Direct online beschikbaar​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal